PŘEHLED AKTIVIT V MŠ V PRŮBĚHU 

TÝDNE

-začínáme od října

 

PONDĚLÍ – TENIS, DEN HRAČEK

Tenis -pro přihlášené děti

- od 8.15 do 9.15 na ZŠ Palachova

-příchod dětí nejpozději do 7.45h do MŠ

-s sebou:batoh, sportovní oblečení, sportovní boty, pití

ČÁSTKU 800 Kč, PROSÍM ZAŠLETE NEJPOZDĚJI DO KONCE ŘÍJNA 2017 .

ČÍSLO ÚČTU 1181077043/0800, PŘI PLATBĚ PROSÍM,PŘIPIŠTE JMÉNO DÍTĚTE¨

 

Den hraček – každé první pondělí v měsíci si děti mohou donést do MŠ „velkou hračku“, kterou chtějí ukázat svým kamarádům

-V ostatních dnech si děti mohou nosit pouze plyšáka, či nějakou menší jednu hračku, kterou si ukládají DO KAPSIČEK se svou značkou- za hračky neručíme!!!

 

ANGLIČTINA- pro přihlášené děti

MOTÝLCI  15.00-15.30 hod

VEVERKY 15.30 – 16.00 hod

ČÁSTKU 900 Kč, (NA CELÝ ŠKOLNÍ ROK-DO KONCE ŘÍJNA) NEBO 2X 450 Kč, (DO KONCE ŘÍJNA A DO KONCE ÚNORA), PROSÍM ZAŠLETE NA ČÍSLO ÚČTU :78-4565910237/0100

PŘI PLATBĚ, PROSÍM,PŘIPIŠTE JMÉNO DÍTĚTE. 

 

ÚTERÝ – SPORTOVNÍ KROUŽEK V ZŠ PALACHOVA

MOTÝLCI .3. a 4.týden

VEVERKY 1.a 2. týden

=každé úterý=vždy po čtrnácti dnech se budou třídy v tělocvičně střídat (první a druhý týden veverky, třetí a čtvrtý týden motýlci).

S sebou: batoh, pití, sportovní oblečení, sportovní obuv se světlou podrážkou

-příchod do MŠ nejpozději v 9h

 

VÝTVARKA

Pro předškoláky

MOTÝLCI-–úterý 2. týden v měsíci – 10.30 – 11.15 h

Elisabeth Boršek,Matěj Černý, Eliška Ducháčková,Tobík Honsa,Adam Koula,Eliška Leová,Terezka Ohňaníková,Ruda Milt,Štěpán Přibyl,Jeník Slovák.

VEVERKY-–úterý 4. týden v měsíci – 10.30 – 11.15 h

Jarolímková Ina,Landovská Viktorka,Langerová Inka,Marešová Terezka, ¨

Mašková Maruška,Mudra Matěj,Szabó Zuzanka,Milerová Esterka 

Vždy bude upřesněno v měsíčním plánu aktivit.

-v ateliéru Lenky Procházkové

-s sebou tričko k zašpinění
 

EKOHRÁTKY

 

1. skupina

 

2. skupina

 

3. skupina

 

4. skupina

 

Boršek Elisabeth

Krňanský Tomáš

Mašková Marie

Štraub Alexandr

Přibyl Štěpán

Šuk Samuel

Szabó Zuzana

Nerad Marek

Milt Rudolf

Hladíková Nela

Jarolímková Ina

Hauzner Kryštof

Honsa Tobiáš

Dynterová Kristýna

Langerová Inka

Klikarová Karolína

Leová Eliška

Tomalová Agáta

Milerová Ester

Dušková Lucie

Boršek Sophie

Lorenz Matěj

Mudra Matěj

Lukačina Pavel

Ohňaníková Tereza

Pražanová Tereza

Marešová Terezie

Hnida Antonín

Ducháčková Eliška

Červenka Vojtěch

Mareš Petr

Španiel Sebastián

Slovák Jan

Machač Kalissa

Landovská Viktorie

Pyšná Jana

Jelínková Anežka

Černá Emma

Symonová Hedvika

Budaj Vojtěch

Jelínková Antonie

Žáčková Ema

Bartoš Filip

Hetto Alex

Krňanský Tomáš

Koštial Oldřích

Hessová Vanessa

Ren Štěpán

Trousil Patrik

Tlustý Tomáš

Zárybnický Petr

Netolická Anežka

Černý Matěj

Chalupa Jan

Merle Robert

Štrojsa Adam

 

Aktivita mimo prostory MŠ v vždy v úterý,

začíná 1. skupina motýlci – 3.10.,příchod nejpozději v 7.45 h.

V měsíčním plánu Ekohrátek na nástěnce bude vždy upřesněno, co s sebou budou děti potřebovat.

 

STŘEDA –BRUSLENÍ

 každou druhou a čtvrtou středu v měsíci se bude chodit na bruslení na zimní stadion. Odchod z MŠ v 7.50h.

S sebou: batoh, brusle, pití, nepromokavé kalhoty, nepromokavé rukavice, helma

-pouze pro přihlášené děti a děti starší 4 let 

=začínáme 11. 10. 2016

 

 ANGLIČTINA- pro přihlášené děti

MOTÝLCI  15.00-15.30 hod

VEVERKY 15.30 – 16.00 hod

 

ČTVRTEK – ZUMBA – taneční fitness cvičení +DĚTSKÁ JÓGA

MOTÝLCI. 8.20 -9.05 h -příchod do MŠ nejpozději v 8.15 h

VEVERKY 9.10 – 9.55 h

Každý čtvrtek.

 

LOGOPEDICKÁ PREVENCE
-pro děti se zhoršenou mluvou (dle potřeby)

-možno si domluvit u p. Hamalové

 

ŠIKOVNÝ ŠKOLÁČEK

-pro předškoláky v době odpoledního klidu (příprava na 1. třídu)